Hizmetlerimizi Keşfedin...

ŞİRKET TOPLANTILARI
Restoranımızın kapalı bölümünde şirket ve bayi toplantılarınızı yapabilir, personel yemeklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ofisten çıkıp sessiz, huzurlu ve keyifli iş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz Aydın Adres Bahane, 150 kişi kapasiteli toplantı salonuyla hizmet veriyor.
Devamı >>
DÜĞÜN & NİŞAN
Hayalinizi gerçeğe dönüştürecek, düğün organizasyonlarını tasarlıyor ve davet mekanlarını tavsiye ediyoruz. Birbirinden güzel menüleri ve yemekli organizasyonları ile dünya evine Aydın Adres Bahane’de girebilirsiniz size düşen sadece evet demek.
Devamı >>
ÖZEL GÜNLER
Özel günlerinizi daha eğlenceli ve fonksiyonel hale getirmek için pratik, ekonomik ve görkemli bir organizasyon hizmeti sunuyoruz. Kına, Nişan, Doğum günü ya da bekârlığa veda partisi gibi her türlü özel gün etkinliğinizi Adres Bahane'de gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı >>
KAFE
2002 Yılında kafe tarzında Kutlay Truzim A.Ş. tarfından kuruldu. 2006 Yılından itibaren kafe&restoran olarak düzenlenen işletmemiz bugün Aydın'da aranılan ve beğenilen truzim tesisi olarak varlığını sürdürmektedir.
RESTORAN
Geniş kadromuzla ve profesyonel ekipmanlarımızla gün içinde ve akşam saatlerinde dünya mutfağından sevilen yemekleri dünyadaki önde gelen yemek otoritelerinin onayladığı ve önerdiği tekniklerle hizmetinize sunuyoruz. Bunun yanında talepleriniz doğrultusunda yörelere ve illere özgü birçok yemeği sunabilecek kapasiteye sahibiz. Özel talepleriniz için planlı, spontane yemekleriniz için anlık ve geniş menümüz daima hizmetinizdedir.
CATERİNG
Yeri kendiniz belirlemek ve hizmet konusunda içinizin rahat olmasını istiyorsanız, catering hizmetimizle sizin belirlediğiniz yerde istediğiniz ürünlerimiz sunabiliriz. Tıpkı tesisimizde alacağınız hizmet gibi catering hizmetimizde de en iyi, en lezzetli ve en kaliteliyi sunmak ilkemizdir.
Devamı >>
DERBİ GÜNLERİ
Diğer önemli ve keyifli günleriniz gibi derbi heyecanını da Adres Bahane ayrıcalığıyla yaşamak isterseniz derbi günlerinde kaliteli ve büyük ekranımızla ayrıca özenle konumlandırılmış bose ses sistemimizle hizmetinizdeyiz.
Devamı >>
TAKE-AWAY
Pasta, cupcake, kurabiye ve sütlü tatlıları özel siparişlerinizle hazrılanmş şekilde alabilirsiniz. Take-away paketlerimiz görünümü lezzeti ve tazeliği koruyabilecek niteliktedir.
KOKTEYL & CAFE-BREAK
Tesisimizde küçük ve büyük çaplı kokteyl ve cafebreakler organize edebiliyoruz. Bu organiasyonlar için bizim rehberliğimizde, sizin istekleriniz doğrultusunda geniş ve kaliteli ürün seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.
Devamı >>

İnci Oda Galeri